Magisterský program Telecommunications

Telecommunications

Telecommunications

Ve spolupráci s Technickou univerzitou ve Vídni jsme připravili výběrový studijní program vyučovaný v angličtině. Po jeho absolvování získáte dva magisterské diplomy: z Brna a z Vídně. Studium vás výborně připraví pro budoucí profesionální praxi v oblasti bezdrátových komunikačních systémů nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Detail programu 2022/2023

Přihlaste se on-line
do 31. března 2022

Podat E-přihlášku

Absolvent(ka) navazujícího magisterského programu Telecommunications (MPA-TEC) získá kvalitní znalosti v oblasti návrhu, konstruování, provozu a aplikačního využití elektronických obvodů a systémů v nejrůznějších oblastech obecné elektroniky a komunikačních technologií. Jeho/Její znalosti sahají spektrálně od nízkofrekvenční, přes vysokofrekvenční a mikrovlnnou techniku až po optické vlny. Absolvent(ka) je kvalifikován(a) v problematice radioelektroniky, mobilních a dalších elektronických komunikací, přístrojové elektroniky, zvukové a obrazové techniky, analogového a číslicového zpracování multimediálních signálů.

Víte, že:

během studia strávíte dva semestry v Brně a dva ve Vídni?
každoročně studuje na Ústavu radioelektorniky více než čtyřicet zahraničních studentů v rámci programu Erasmus+?
přestože je VUT dobrá škola, ta vídeňská je v mezinárodním srovnání hodnocena ještě lépe?

Více informací

Informace o Dnech otevřených dveří, přihláškách, přijímacích zkouškách apod. naleznete na webu fakulty. Naleznete zde také informace o kombinované formě studia.

Web fakulty